Kontakt

Contact Form (Conditions: Gas, electricity, phone)

Contactdata/ General interest (Contact-Flap)
O co máte zájem?
Product-Section (Contact-Flap)
Submit (Contact-Flap)

Dynamický obchod na volatilním trhu s elektřinou

Obchodování s energiemi se stává čím dál větší výzvou díky vzájemné propojenosti energetických trhů. Kvůli postupující decentralizaci výroby elektřiny, zejména z obnovitelných zdrojů, se zvyšuje volatilita na energetických trzích. Naši obchodníci umí této dynamiky využít tak, aby minimalizovali vaše rizika – nonstop a na všech evropských energetických burzách. Díky naší znalosti a zkušenosti vám můžeme vytvořit řešení přímo dle vašich potřeb.

Obchod s elektřinou na všech evropských trzích

Společnost Alpiq Energy SE se sídlem v Praze koordinuje aktivity Skupiny Alpiq v oblasti střední, východní a jihovýchodní Evropy. Koordinujeme rozsáhlou síť lokálních společností i regionálních odborníků, kterou jsme vytvořili za více než 25 let fungování v regionu. Díky tomu můžeme našim partnerům nabídnout nové produkty i příležitosti – a to rychleji a bezpečněji než ostatní obchodníci s elektřinou a plynem ve střední, východní a jihovýchodní Evropě.

Zároveň kombinujeme výhody úspor z rozsahu a velikosti našeho portfolia a díky tomu optimalizujeme zisky pro naše partnery. Hodnotu vytváříme jedinečným způsobem, propojením mezinárodního a lokálního obchodování. Spojujeme při tom:

Strukturované produkty vytvořené dle potřeb našeho regionálního velkoobchodního portfolia

  • Naše spolupráce s partnery je založená na důkladné znalosti místních poměrů, dlouhodobých vztazích a skvělé reputaci naší značky

  • Můžeme jim tak nabízet jedinečnou hodnotu v podobě individualizovaných produktů

Specializované obchodní modely vyvinuté pro konkrétní země, pro plné využití zdejších příležitostí

  • Naše regionální společnosti vyvíjejí sofistikované obchodní modely zaměřené na lokální obchod a správu portfolia, které jsou v souladu s naší strategií flexibility i rozvoje a řízení obnovitelných zdrojů

  • Jedná se o řešení, která našim partnerům i lokálním trhům přinášejí skutečnou přidanou hodnotu

Centralizovaná správa portfolia a optimální přístup na všechny regionální trhy nabízejí

  • Našim partnerům výjimečně široké spektrum řešení pro zajištění jejich pozice na komoditních trzích

Skupina Alpiq své rozsáhlé know-how a dlouholeté zkušenosti dále uplatňuje také v oblasti východní a jihovýchodní Evropy a na likvidních trzích střední Evropy, čímž propojuje všechny tyto trhy, stimuluje rozvoj méně likvidních trhů a přináší na ně pokročilé produkty.

Bezpečné obchodování a nákup elektřiny a plynu

Nabízíme celou řadu různých řešení, které vám při obchodování s elektřinou a plynem pomůžou eliminovat rizika a maximalizovat hodnotu vašeho energetického portfolia. Díky spolehlivým, dlouhodobým vztahům s našimi obchodními partnery a díky aktivnímu působení na všech důležitých evropských burzách, obchodních platformách a velkoobchodních trzích jsme schopni vyvinout téměř jakékoli energetické řešení, jaké si lze představit.

O našich aktivitách v oblasti obchodování s elektřinou a plynem ve střední, východní a jihovýchodní Evropě se také dozvíte v tomto krátkém videu: