Kontakt

Contact Form (Conditions: Gas, electricity, phone)

Contactdata/ General interest (Contact-Flap)
O co máte zájem?
Product-Section (Contact-Flap)
Submit (Contact-Flap)
captcha

Etika a dodržování předpisů

Dodržování předpisů neznamená pouze dodržování právních předpisů, interních směrnic nebo obvyklých tržních standardů při podnikání. Společným základem všech našich rozhodnutí a činnosti jsou krom toho také principy jako důvěra, respekt a pevné zásady. To platí vždy při jednání se zaměstnanci, zákazníky, dodavateli, akcionáři, orgány veřejné moci či veřejností. Společnost Alpiq pevně věří, že tyto principy jsou pro všechny z nás přirozenou součástí našeho chování, abychom společně rozvíjeli naši firemní kulturu.

Společnost Alpiq je přesvědčena, že každý jednotlivý zaměstnanec se svým chováním podílí na jejím úspěchu a pověsti. Proto vyzývá všechny své zaměstnance, aby do své každodenní práce zahrnuli zodpovědné chování a pevné zásady. Kodex zásad jednání je klíčovým imperativem společnosti Alpiq při všeobecném dodržování předpisů. Popisuje zásady, kterými se řídí chování našich zaměstnanců, a správný způsob jednání jménem společnosti Alpiq.

Klíčem k udržitelnému a důvěryhodnému partnerství je navíc důsledná komunikace a uplatňování Kodexu zásad jednání společnosti Alpiq ve vztazích mj. se zákazníky, dodavateli a akcionáři.

Společnost Alpiq má nejvyšší zájem být okamžitě informována, pokud v jejím prostředí není zajištěno dodržování zákonů a předpisů. Z tohoto důvodu společnost Alpiq vytvořila Compliance Reporting Office a vyzývá své zaměstnance nebo externí partnery, aby nahlásili jakékoli pochybení nebo podezřelé případy, které zaznamenají.

Níže uvedené tlačítko Vás přesměruje na webový formulář, který Vám umožní odeslat dotčené informace prostřednictvím zabezpečeného kanálu, a to, dle Vaší volby, zcela anonymně.

Kontaktní informace

Gerfried Krömer
Head Compliance

Alpiq Holding Ltd.
Bahnhofquai 12
CH-4601 Olten

Poslat zprávu

 

Případně můžete zaslat informace následujícím způsobem: Company Access Pin 1106

  • CZ: +420 296 240 073

  • CH: +41 43 551 02 35

  • DE: +49 3099 257146

  • ES: +34 91 047 7636

  • FR: +33 1 87 21 22 91

  • HU: +36 1 701 1807

  • IT: +39 028 148 0081