Kontakt

Contact Form (Conditions: Gas, electricity, phone)

Contactdata/ General interest (Contact-Flap)
O co máte zájem?
Product-Section (Contact-Flap)
Submit (Contact-Flap)
captcha

Alpiq v České republice

V České republice je Skupina Alpiq zastoupena dvěma společnostmi: velkoobchodní společností Alpiq Energy SE, která operuje na trzích s elektřinou a plynem v oblasti střední, východní a jihovýchodní Evropy a nabízí dodávky elektřiny a plynu českým koncovým zákazníkům – firmám i veřejnému sektoru,  a dále společností Alpiq Services CZ s.r.o., která poskytuje obchodní služby dalším společnostem koncernu, tzv.  Alpiq Center of Excellence.

Obě dvě zmíněné společnosti sídlí v Praze. Díky výhodné adrese na Jungmannově 15 přímo v centru města se k nám snadno dostanete městskou dopravou a v přímém dosahu kanceláří naleznete veškerou další občanskou vybavenost.

Alpiq Energy SE

Obchodování s elektřinou a plynem a související služby – v zájmu našich partnerů

Nabízíme výjimečně široké portfolio energetických produktů (elektřina a plyn) ve dvacítce zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy. Díky tomu, že propojujeme likvidní a nelikvidní trhy, umožňujeme obchod s nestandardními a individualizovanými produkty a máme lokální zkušenosti, jsme pro své zákazníky spolehlivým, dlouhodobým partnerem, u kterého naleznou vše, co v oblasti energií potřebují.

Více informací o našich obchodních aktivitách ve střední, východní a jihovýchodní Evropě naleznete zde

Alpiq Energy SE

Dodávky energií pro firmy

Alpiq Energy SE je také dodavatelem elektřiny a plynu pro zákazníky z řad menších i větších firem a veřejného sektoru.

Svým zákazníkům nabízí nejen výhodné ceny elektřiny a plynu, ale i dodávku s mezinárodním přesahem pro nadnárodní společnosti, flexibilitu při plnění požadavků, odbornost a poradenství. Úspěšně se účastní veřejných a mezinárodních tenderů a aukcí, které jsou provozovány na PXE, ČMKBK a KBP.

Více si o nás a naší nabídce elektřiny a plynu můžete přečíst na našich stránkách

Alpiq Services CZ s.r.o.

Společnost Alpiq Services CZ s.r.o. byla založena roku 2018 jako centrum sdílených služeb v Praze, které Skupině Alpiq poskytuje vybrané služby pro podporu klíčových obchodních procesů. Jejím cílem je díky centralizaci znalostí a služeb zvýšit výkonnost a využít úspor z rozsahu.

V týmu našeho centra sdílených služeb pracují vysoce kvalifikovaní a zkušení odborníci společně s mladými absolventy, kteří tak mají možnost získat nedocenitelný vhled do fungování nejmodernějších obchodních procesů. Díky kombinaci vybraných expertů, ideální geografické poloze a využití pokročilých nástrojů můžeme nabízet široké spektrum služeb za příznivé ceny.

Zakládáme si na vysoké odbornosti v klíčových procesech obchodování s energiemi – mezi ně patří například middle office, scheduling a risk management. Nabízíme široké spektrum služeb od IT a financí až po HR a další administrativní služby, které poskytujeme společnostem Skupiny Alpiq v celé Evropě (především v oblasti střední, východní a jihovýchodní Evropy a dále ve Švýcarsku, Francii, Německu a Itálii).

V oblasti IT přispíváme k vývoji a rozvoji inovativních, špičkových technologických řešení pro týmy z celé Evropy. Naše znalosti energetického sektoru a odbornost v oblasti nových technologií z nás dělají klíčového partnera pro digitalizaci obchodních procesů a podporu nových nápadů, jejichž vývoj podporujeme od pilotní fáze až po hotové produkty.

Tým našeho centra sdílených služeb, který je složený z více než 125 profesionálů z 22 zemí, je zárukou trvale vysokého standardu služeb. V našem mezinárodním prostředí má možnost každý přispět svými zkušenostmi. Ve společnosti Alpiq svým zaměstnancům zároveň poskytujeme plnu podporu jejich profesního, ale také osobního rozvoje. Úspěch našeho týmu je založen na pozitivní atmosféře, kladném přístupu a otevřené firemní kultuře.