CZ |EN
Alpiq v: České republice
Skupina Alpiq

Proces náboru zaměstnanců

Profily pracovních pozic
Obsahem profilů jsou příslušné cíle a úkoly, které jsou přiřazeny každé konkrétní pracovní pozici. Dále také požadované vzdělání a zkušenosti, schopnosti, dovednosti a osobnostní rysy.

Nedílnou součástí ročního hodnocení pracovního výkonu je i vyhodnocení plnění požadavků vyplývajících právě z profilu pracovní pozice.

Nábor zaměstnanců

Základem procesu náboru a výběru zaměstnanců jsou požadavky definované v profilu pracovní pozice. Alpiq mj. také využívá jako nástroj výběrů zaměstnanců osvědčenou metodu „Predictive Index“. V určité fázi procesu náboru obdrží uchazeč přihlašovací údaje a během 15–20 minut vyplní „Predictive Index“ v on-line aplikaci. Samozřejmostí je ústní zpětná vazba o výsledcích.

Ideální kombinace

Hledáte práci, kde budete mít nejen zodpovědnost, ale také odpovídající pravomoci? Alpiq hledá dynamické, podnikavé a akceschopné osobnosti. Hledá lidi s odpovídajícím vzděláním, kteří uvítají práci v multikulturním prostředí s příležitostmi ke kariérnímu růstu.

Prohlášení o ochraně osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání
Přehled zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání najdete zde: Prohlášení o ochraně osobních údajů pro externí uchazeče PDF