CZ |EN
Alpiq v: České republice
Skupina Alpiq

Obchodování s elektřinou

Obchodování s elektřinou je naší hlavní podnikatelskou činností

Společnost Alpiq Energy SE je zapojena do dvoustranných mimoburzovních obchodů s evropskými obchodními partnery  v oblasti standardních a strukturalizovaných produktů, jakož i do obchodů na hlavních evropských energetických burzách.


Neburzovní trhy

Společnost Alpiq Energy je zapojena do dvoustranných promptních nebo termínovaných (střednědobých až dlouhodobých) obchodů s elektřinou na evropských mimoburzovních trzích.


Strukturalizované produkty

Z důvodu velkého kolísání cen existují na evropských trzích s elektřinou velká rizika. Tuto skutečnost si uvědomujeme, když obchodujeme s nejrůznějšími strukturalizovanými produkty a zajišťujeme účinnou ochranu proti rizikům různou formou – od jednoduchých hedgingových produktů až po komplexní strukturalizované pojištění.


Energetické burzy

Alpiq Energy je aktivním účastníkem na evropských energetických burzách. Ve střední a východní Evropě aktivně obchodujeme na následujících burzách: EEX, EXAA, PXE, POLPX, Borzen , OPCOM.


Optimalizace a řízení elektrárny

Jsme zapojeni do vnitrodenního obchodování na různých platformách, jakož i na mimoburzovních trzích.  To nám pomáhá optimalizovat využití elektráren a volnou kapacitu na trhu

Kontakt

Alpiq Energy SE

Jungmannova 26/15

110 00 Praha 1

Česká republika

T: +420 221 720 111

F: +420 221 720 999

info.­cee@­alpiq.­com

www.alpiq.cz

Zpět na přehled